Промени размера
Аа Аа Аа Аа Аа

Кирил Петков: Под никаква форма няма да имаме участие в служебния кабинет

30 март 2024, 10:47 часа • 1841 прочитания

Очаквам да имаме честни избори. Следващите двама министри - на МВР и на електронното управление ще ни покажат в каква посока ще се движат. Ще има ли много купен вот, дали ще бъдат "изгорени" 400 000 гласа на българските граждани. Следим внимателно. Изборът беше на президента.

Още: Насилие в София: германски медии за акцията на "Възраждане"

Още: След погрома на "Възраждане": "Протестът им ще уплаши и ще има обратен ефект"

Това заяви съпредседателят на "Продължаваме промяната" Кирил Петков преди Общото събрание на партията. Той коментира номинацията на Димитър Главчев за служебен министър-председател.

"В никакъв случай няма да имаме наши политически лица в този служебен кабинет. Отговорността трябва да се поеме от премиера. Ние ще следим много внимателно избора на министри", добави Кирил Петков.

ОЩЕ: Денков: Със спокойствие ще дам поста на Димитър Главчев 

Още: ДПС на Доган: Няма да бутаме кабинета "Желязков" засега, Росен Карадимов е свързан с Пеевски

Още: "Възраждане" плашат и насаждат страх, еврото няма да ни удари по джоба: БСП вицепремиерът с обрат по "червена линия"

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Мартин Стоянов
Мартин Стоянов Отговорен редактор
Новините днес