Ще избегнем рисковете от служебни министри като Кирил Петков и Асен Василев

23 юли 2023, 20:45 часа • 5058 | прочитания

"Има различни варианти за служебно правитество и сега все пак е заложена по-мека формата - не е лошо предложение, защото ще избегнем рисковете от служебни министри като Кирил Петков и Асен Василев. В крайна сметка благодарение на сужебните правителства те станаха политици. Това в рамките на шегата".

Още: ДПС на Доган мислят политиката с мозъка на 1990 г.

Още: Заплахите на Тръмп напомнят един неприличен виц. Не му се връзвайте: Старият политически импотент не може да ги изпълни

Това обяви вицепрезидентът Илияна Йотова по повод идеите за конституционни промени, обявени от коалицията "Продължаваме промяната - Демократична България". Припомнете си ги ТУК.

А как Йотова коментира "сглобката" между ПП-ДБ и ГЕРБ-СДС, както и във война ли са Дондуков 1 и Дондуков 2, четете ТУК.

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Ивелин Стоянов
Ивелин Стоянов Отговорен редактор
Новините днес