Меле и ръкопашен бой на Янтра-Спартак Плевен: Футболът остана на заден план (ВИДЕО)

20 януари 2024, 00:23 часа

Спортът остана на заден план в приятелската среща между клубовете от втория ешалон на български футбол Янтра Габрово и Спартак Плевен. В 68-ата минута защитникът на плевенчани Атанасиос Пицолис потърси сметка чрез физическа саморазправа на Лъчезар Йорданов, който тъкмо бе извършил нарушение при борба за въздушна топка.

Як кютек по родните терени

Впоследствие габровчани се втурнаха да защитават своя съотборник и повалиха Пицолис. Бранителят се изправи и отвърна с юмручни удари. Само няколко метра встрани капитанът на Янтра Мартин Ангелов и състезател от противниковия тим също влязоха в ръкопашен бой. След 5-6 минути успокояване на страстите червени картони получиха Пицолис и Ангелов.

ОЩЕ: Емоционална тирада: Вили Вуцов съсипа от критики "безхаберното" БФС (ВИДЕО)

ВАР-ът на Actualno

Как се разви мачът Янтра-Спартак

Всичко това се случи при резултат 2:1, както завърши и двубоят. Даниел Младенов откри за отбора на Вили Вуцов в шестата минута. Малко по-късно Преслав Антонов възстанови паритета, но през второто полувреме Габриел Станчев върна аванса в полза на "зелените".

ОЩЕ: Вили Вуцов осъди шуробаджанащината при съдия, "оцапал доста мачове" (ВИДЕО)