Хебър с реверанс към „сините“: Левски взели Охене за символична сума

24 януари 2024, 15:53 часа • 2152 | прочитания

Ръководството на Хебър Пазарджик е направило сериозен реверанс към Левски свързан с преминаването на Карлос Охене на „Герена“. Както е известно 30-годишният полузащитник бе привлечен преди дни от „сините“ и днес се присъедини към новите си съотборници в Турция, където отборът е на подготовка.

Още: Звучен шамар в топ 3 на Първа лига! Тежък разгром успокои Левски и даде надежди на ЦСКА

Още: Веласкес посочи две цели пред Левски до края на сезона - едната постижима, другата нереалистична

Хебър е получил 20 бона за Охене

Според информация на колегите от „Фокус“ Хебър е продал Охене на Левски срещу символичната сума от 20 хиляди лева. Причината е, че тимът от Пазарджик се намира в доста деликатна финансова ситуация и в момента се нуждае от свежи средства, за да може да закърпи положението. Все пак от Хебър са си запазили 10 процента от евентуален следващ трансфер на ганаеца.

Карлос Охене

Феновете се чудят дали Охене е точният заместник на Краев

Трансферът на Охене пък не бе приет много добре от феновете на Левски. Шефовете на клуба обявиха още преди седмици, че не преговарят с нито един български отбор за привличането на даден футболист, но в крайна сметка се оказа, че това не отговаря на истината и ганаецът акостира на „Герена“. Освен това привържениците не са убедени, че именно Карлос Охене е най-адекватният заместник на Андриан Краев в центъра на терена.

Още: Играл в Първа лига и Борусия Дортмунд: В България имаше по 50-70 зрители по трибуните

Още: Ке паса, сеньор Веласкес? Ясно е защо Дон Хулио вижда Левски като най-добрия отбор

По-рано днес стана ясно, че шефовете на Левски са отхвърлили оферта за Андриан Краев.

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Бойко Димитров
Бойко Димитров Отговорен редактор
Новините днес