Променят движението на столичното Околовръстно шосе

20 септември 2019, 07:14 часа • 3805 | прочитания

Променят движението на столичното Околовръстно шосе в петък през нощта.

Още: „На „Опълченска“ всичко кълве!“: Мъж лови риба в центъра на София (СНИМКА)

Още: СО напомня: Платете местните си данъци си с отстъпка до 30 април

От 23.00 часа на 20.09.2019 г. до 05.00 часа на 21.09.2019 г. се забраня и влизането на пътни превозни средства по централното северно и южно пътно платно на столичния околовръстен път в участъка от бул. „Александър Малинов“ до бензиностанция „ЕКО“, съобщиха от Столичната община. Движението на пътните превозни средства ще се извършва в локалните пътни платна в същия участък.

От 23.00 часа на 21.09.2019 г. до 05.00 часа на 22.09.2019 г. се забранява влизането на пътни превозни средства по централното северно пътно платно на столичния околовръстен път в участъка от бензиностанция „ЕКО“ до бул. „България“. Движението ще се извършва в северното локално пътно платно в същия участък.

От 23.00 часа на 22.09.2019 г. до 05.00 часа на 23.09.2019 г. се забранява влизането на пътни превозни средства по централното южно пътно платно на шосето в участъка от бул. „България“ до бензиностанция „ЕКО“. Движението на превозните средства ще се извършва в локалното южно пътно платно в същия участък.

Още: "Боклукът може да е пред Столична община": Взрив-скандал с биологичните отпадъци в София

Още: Кметът на Самоков проведе среща с хотелиерския бранш

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Евгения Чаушева
Евгения Чаушева Отговорен редактор
Новините днес