Обявиха търг за две шапки на Кейт Мидълтън

04 юни 2012, 13:07 часа

Кейт-манията разтърси света отново – две шапки, носени от съпругата на принц Уилям преди да стане член на кралското семейство, ще бъдат продадени на търг на 26 юни.

Още: Дънов: Мъжът е срещал жена си много пъти на Земята и пак ще я срещне. И след хиляди години пак ще се срещнат

Още: Късметлии: Тези 3 зодии ще бъдат най-щастливи през април 2025

Едната е на Филип Съмървил, обявен за "шапкар на кралската фамилия", която Кейт носеше през 2008 г., когато Уилям получи Ордена на жартиера, предаде БГНЕС. Две години по-късно Мидълтън сложи черна шапка с голяма периферия на сватбата на приятел на принц Уилям на 10 октомври 2010 година.

Оттогава обаче херцогинята на Кеймбридж нито веднъж не е уловена да носи една и съща шапка, тъй като има различна за всяка рокля.

"Преди приказната сватба миналата година, Кейт дойде в магазина ни като всяко друго обикновено момиче, търсейки шапка за специален случай. Понякога беше придружавана от майка си и предпочиташе да наема шапки, отколкото да ги купува", разказаха от магазина. Като се има предвид неотдавнашната трансформация на Кейт в модна икона, от аукционната къща очакват голям интерес към аристократичните аксесоари.

Още: Всичко, което трябва да знаете за позитивното родителство и как можем да го практикуваме

Още: Ето за какво всъщност служи непухкавата част от кърпите

Редактор: Десислава Симова

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Валентин Стоев
Валентин Стоев Отговорен редактор
Новините днес