Американка от щата Охайо изуми близките си, след като обяви ще се прекръсти на Секси. Шелия Крабтрий, която е майка на две деца, мрази първото си име толкова много, че е твърдо решена да го промени. Тъй като постоянно носела модели бельо на известната марка Victoria’s Secret, жената решила, че Секси е най-подходящият избор за нея, пише „Дейли Мейл”.
Още: Как да разберете дали детето ви е "кристално" - каква е характеристиката и мисията им
Още: Психолог: Защо се самосаботираме - скрит страх от собствения ни успех
„Ненавиждам името си. Броя дните до момента, когато най-сетне ще го променя”, споделя жената.
За да извърши смяната, Крабтрий трябва да се яви пред местния съдия на окръга й Робърт Хувър и да плати такса от 87 долара.
Запознати обаче споделят, че съдията може и да отхвърли искането й, както е правил с предишни подобни. Преди време той категорично отказал на мъж, който искал да се прекръсти на Тасманийски дявол, и на жена, която искала да се казва Мечо Пух.
Още: 12 важни урока, които научавате, когато някой ви разочарова
Още: Учителят Дънов: Когато дойде котка у един дом, този дом прогресира