Изпълнителката Бритни Спиърс, която бе любимка на тийнейджърите през втората половина на 90-те, не остана дълго сама. Макар да се раздели с предишния си приятел (адвоката Дейвид Лукадо) през септември, в сърцето ѝ вече има нов човек. Става дума за телевизионния продуцент Чарли Ебърсол, съобщава E!News.
Още: Актьорът Ненчо Илчев и жена му се разминали на косъм от смъртта
Още: Слави Бинев ще става дядо, щерка му е бременна (СНИМКИ)
Ебърсол е на 31 години и е син на създателя на шоуто "Saturday Night Live". Двамата с Бритни се запознали преди няколко седмици, уточнява E! News.
Запознати източници твърдят, че двамата се забавляват, радват се да се опознаят и не влагат големи очаквания за сериозна връзка.
Любопитен факт е, че преди 6 години Чарли Ебърсол беше гадже на тенисистката Мария Шарапова за кратко.
Още: "Жабка за вечеря и дронове с храна": Джералдин от "Игри на волята" разказа за новия си живот
Още: Зрителите на Hell's Kitchen бесни на Мегз, има ли психически проблеми? (ВИДЕО)
Преди романса с Лукадо, Бритни беше сгодена за бившия си мениджър Джейсън Трауик, с когото се разделиха в началото на 2013 г.