Шофьор без книжка обърна "Опел" на таван и се укри от полицията

15 май 2019, 10:38 часа • 2095 | прочитания

28-годишен шофьор без книжка се укри от полицията след като предизвика катастрофа с управлявания от него „Опел Астра“. В колата са пътували и две 16-годишни момчета. При произшествието едното от тях е с извадена раменна става и е настанено в болницата в Луковит, съобщи днес Областната  дирекция на МВР в Плевен.  

Още: След сигнали, десетки катастрофи и смърт на 12-годишно момиче: Отстранени са шефове в пътното управление

Още: Пазарджик ще има алея „Проф. Величко Минеков“

Пътният инцидент станал снощи малко преди 20,00 ч. край червенобрежкото село Радомирци. След подадения сигнал на мястото на катастрофата са изпратени пътни полицаи. Те заварили катастрофиралия опел празен и обърнат на таван извън пътното платно. Двете непълнолетни момчета от возилото потърсили лекарска помощ в МБАЛ – Луковит.

При направената проверка полицаите установили кой е шофирал колата – 28-годишният е от Луковит и е неправоспособен. Оказало се още, че опелът е с регистрационни табели на друг автомобил.Случаят е даден на прокурор.

 

Още: Приеха годишната Програма за развитие на туризма в община Плевен

Още: Приключи ремонтът на водопровод „Черни Осъм“ в Плевен

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Ангел Атанасов
Ангел Атанасов Отговорен редактор
Новините днес