Тази година видях пот, кръв и сълзи със скенери, които показваха контузии в средата на сезона. Подложих се на спешна операция през януари, така че благодаря и на докторите, които ми помогнаха да се справя с това - д-р Корсети и д-р Иванов.
Още: Подалият оставка зам.-председател на БОК: Виждате каква е ситуацията, влизаме в дълга съдебна битка
Още: Разпадът в БОК продължава: Още един от ръководството подаде оставка
Благодаря на Бог, че имам толкова много победи и страхотни резултати, за които да съм щастлива през този сезон.“
Това написа в емоционален пост спринтьорка Ивет Лалова, която завърши на седмо място във финала на 200 метра на Световното първенство по лека атлетика в Доха, Катар. Това беше трети финал в кариерата ѝ и общо седмо участие на шампионата на планетата.
„22,77 за 7-мо място на 7-мото ми Световно първенство (и тичайки два пъти в 7-ми коридор). Първо искам да благодаря на мъжа, който е с мен 24/7 (и повярвайте ми това не винаги е лесно), моя съпруг/физиотерапевт/треньор и още толкова много неща – Симоне Колио.
Още: Скръбна вест! Скиори изгоряха при огнения ад в Турция
На проф. Бономи, че винаги е бил треньорът, който е вярвал в мен, дори повече отколкото аз съм вярвала в себе си. На цялото си семейство, че е толкова подкрепящо и невероятно. На партньорите ми за тренировки“, пише още Ивет Лалова.
Най-важните спортни новини за деня - Специална селекция в канала ни във Viber! Последвайте ни тук!
Още: Отстраниха треньорка на национален отбор по художествена гимнастика заради тормоз над гимнастички
Още: Официално: Ред Бул уреди нов съотборник на Верстапен само две състезания след началото на сезона
Атлетката благодари и на спонсорите си, както и на Българската федерация по лека атлетика, на спортното министерство заподкрепата и на феновете за хилядите съобщения.
Време е да тръгна по пътя към Токио 2020, завършва лекоатлетката поста си в „Инстаграм”.