"Бойко Борисов ще се върне ли обратно в БСП?"

02 декември 2022, 19:45 часа • 4661 | прочитания

"Последните 10 години лявото пространство се раздроби на много малки партии и една по-голяма, именно БСП. Подобно обединение би имало смисъл, но то трудно може да се случи без участието на БСП, трудно би се случило нещо устойчиво. От друга страна поканата на Корнелия Нинова към тези бивши партийни членове на БСП, това няма как да се случи. Вътре в партията се шегуваме това какво означава? Това покана към Бойко Борисов ли е да се върне обратно в партията? Тъй като той е бил партиен член…".

Още: ДПС на Доган мислят политиката с мозъка на 1990 г.

Още: Заплахите на Тръмп напомнят един неприличен виц. Не му се връзвайте: Старият политически импотент не може да ги изпълни

Така коментира темата за ново ляво обединение на партии у нас бившият член на Изпълнителното бюро на БСП и настоящ кмет на Дряново - Трифон Панчев.

Припомняме, че Корнелия Нинова покани всички бивши членове и отцепници да се върнат в БСП.

"Мисля, че трудно биха се върнали в партията хора, които са изключени или изгонени по една или друга причина. Визирам и Георги Първанов, и г-жа Татяна Дончева, и Георги Кадиев, и Мая Манолова, Симеон Славчев и др. Те имат своят авторитет и екпертност, но без дейното участие на БСП не мисля, че може да се създаде нещо устойчиво", коментира Панчев.

Още: Украйна воюва с двама насилници - военен и търговски, Путин и Тръмп

Още: Ходете вие да почивате за 40 лева нощувка на морето

ЦЯЛОТО ИНТЕРВЮ С КМЕТА НА ДРЯНОВО - ВИЖТЕ ТУК!

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Милена Славкова
Милена Славкова Отговорен редактор
Новините днес