Първа точка за Акрапович начело на Хебър, Крумовград пети мач е непобеден

26 октомври 2024, 15:58 часа • 421 прочитания

Хебър Пазарджик и Крумовград завършиха 0:0 в единствения двубой от съботната програма на efbet Лига. Родопчани уцелиха греда през първото полувреме, когато Джунейт Али остана на косъм от много красиво попадение. Така Бруно Акрапович завоюва първа точка начело на "гробарите", които се намират на дъното в класирането с осем пункта. "Жълто-сините" не загубиха в пети мач и са осми с 15 точки.

Хебър и Крумовград не счупиха нулите

В началните минути Крумовград поведе. Голът на Матеус Енрике обаче бе отменен заради засада. В средата на първото полувреме Калоян Пехливанов изчисти решаващо в ситуация, която впоследствие бе отсъдена засада. В 38-ата минута Али изненада съперниковия страж с прехвърлящ изстрел от сериозна дистанция, който се отби в страничния стълб.

ОЩЕ: "Беше иху, сега ще е тихо!": Левски се сгромоляса срещу Берое на "Герена"

ВАР-ът на Actualno

През втората част Хебър показа малко по-различно лице. В 70-ата минута Момчил Цветанов се намеси и попречи на Николаев да засече пас на Шейх Диаманка и да прати топката в мрежата на Янко Георгиев. Преди това Фуртадо пропусна за Крумовград.

ОЩЕ: Г-н Генчев, "навсякъде беше синьо", но титлата вече започна да зеленее