Полузащитникът на ЦСКА Лазар Туфегджич се жалва пред медиите в родната му Сърбия, че не попада в плановете на треньора на тима Нестор Ел Маестро. 26-годишният халф в момента тренира за здраве с „армейците“, като от началото на сезона е взел участие в едва 4 мача, в които е записал общо 50 минути на терена. Той все пак има едно попадение на сметката си – срещу Славия.
Още: "Златната резерва" на Левски, която може да пренапише 111-годишната история на "сините"
Още: Арда атакува Европа с бюджет от 9 милиона лева, родопчани отмъкват капитана на ЦСКА 1948 без пари
Туфегджич така и не успя да се наложи в ЦСКА
Туфегжич пристигна в ЦСКА през лятото на 2022-ра от сръбския Спартак Суботица. Тогава „червените“ платиха около 300 хиляди евро за правата му. Полузащитникът обаче така и не успя да се наложи в състава на „армейците“ като до момента има общо 37 мача във всички турнири, в които е реализирал 4 попадения и е направил 6 асистенции.
ОЩЕ: Халф на ЦСКА подсилва Ботев Пловдив
Още: Стана ясно бъдещето на един от най-добрите млади треньори в България
Още: Бивш шеф в ЦСКА разкри за атаки срещу Томаш и призова клуба да го защити
Липсата на паспорт пречи на сърбина
Сръбският полузащитник сподели пред медиите в родината си, че не попада в плановете на Нестор Ел Маестро. Една от причините, които Туфегджич изтъкна е липсата на паспорт от Европейския съюз.
Най-важните спортни новини за деня - Специална селекция в канала ни във Viber! Последвайте ни тук!
Още: Треньорът на Ботев Пд алармира: Нямаме заплати от два месеца, през лятото си тръгвам
Още: Сираков клекна: Левски развързва кесията, за да задържи водещ халф
„Миналия сезон загубихме титлата в самия край. Пристигна нов треньор и изглежда не попадам в плановете на клуба. В отбора има място само за пет чужденци, а ние сме осем. Определено не ми помага това, че нямам паспорт от държава от Европейския съюз“, обясни полузащитникът.
Напоследък все по-често се говори, че Лазар Туфегджич ще бъде разкаран през зимата.