Илия Груев остана резерва при загуба на Вердер в Бундеслигата (ВИДЕО)

02 април 2023, 20:30 часа • 850 прочитания

Българският национал Илия Груев остана резерва при загубата на Вердер Бремен с 1:2 като домакин на Хофенхайм в мач от 26-ия кръг на немската Бундеслига. Треньорът на Вердер Оле Вернер използва и петте си смени в мача, но нито една от тях не бе предвидена за Груев.

Първото полувреме завърши без попадения, но второто полувреме започна кошмарно за домакините. Хофенхайм успя да стигне до два гола в рамките на само две минути. Андрей Крамарич откри в 50-ата минута, а две минути по-късно Кристоф Баумгартнер удвои аванса на гостите.

До края Вердер опита да се върне мача, като в 76-ата минута успя да намали изоставането си. Амос Пипер успя да вкара за домакините, но до края на срещата Вердер не намери сили да вкара втори гол за изравняване на резултата.

Така Вердер записа четвърти пореден шампионатен мач без победа и трета загуба в последните четири мача. Тимът заема 11-о място с 31 точки. Хофенхайм е 15-и с 25 точки.

ОЩЕ: Лацио подчини Монца на Вальо Антов (ВИДЕО)