Красивата дъщеря на Синди Крауфорд и проспериращ модел - Кая Гербер откри ревюто на модна къща Chanel на Парижката седмица на модата Пролет/лято 2018.
Още: Невролог: Овладейте ума си, за да овладеете живота си - силата на мисълта
Още: За 30 секунди: Мощна техника за визуализация, с която ще сбъднете желанията си
Творческият директор на марката бе избрал да украси изложбената зала "Гран пале" с водопад за ревюто си, на което моделките преминаха с прозрачни найлони над дрехите и обувките си.
Кая Гербер
Още: Знаете ли къде трябва да се предават стари лекарства?
Още: Знаете ли как се карамелизира захар с масло
Снимки: Getty Images/Guliver
Още: Как най-лесно да освежим старите кухненски шкафове?
Още: Как се прави чай от дяволски нокът - истинска божествена напитка?
В новата колекция Лагерфелд бе подготвил традиционни костюми от туид, миниполи като от 60-те години на миналия век, също така прозрачни поли, дълги и широки панталони, дантелени рокли с рюшове.
Сред видните гости на ревюто беше гордата майка Синди Крауфорд, която следеше дъщеря си с интерес, както и актрисата и модна икона Моника Белучи. Синди има и син, който също е модел.
Още: Полезно или вредно е да се яде кисело мляко всеки ден?
Още: Колко време се пече кекс, за да хване любимата хрупкава коричка?