Полицаи и пожарникари помогнаха на 14-годишно момче, паднало с велосипед в труднодостъпна местност край Търговище, съобщиха от полицията. Случаят е от вчера.
Още: Промяна за по-бързо правосъдие в България: Чрез отдавна известно "технологично чудо"
Още: "Петьо Еврото поема нещата": Съдът върна на Златанови завзетата от "Осемте джуджета" фирма
Подробности за случая
Детето се спускало с планински бегач от хижа „Младост“ в близост до града. В района на туристически обект „Мисионис“ обаче паднало от него и ударило толкова лошо крака си, че не можело да помръдне.
Пренесли го на ръце
На сигнала веднага реагирали екип от полицаи и пожарникари. Служителите успели бързо да преодолеят труднодостъпната местност и да достигнат до пострадалото момче.
Качили го на носилка и на ръце, сменяйки се периодично, го пренесли до паркирания високопрпходим автомобил на пожарната и го откарали до линейката на „Спешна помощ“ - Търговище. ОЩЕ: Туристка падна от стръмен скат край Кърджали
Още: Върнаха на работа училищна директорка, задържана с 10 000 лв. подкуп
Още: Безразсъдно шофиране: 20-годишен кара с 220 км/ч на АМ „Тракия”