Мъж от Исперих почина, след като бе намушкан от бик

08 август 2022, 13:09 часа • 2863 | прочитания

Бик рани стопанина си в Исперих, който по-късно почина от раните си. Това съобщиха пред БТА от Областната дирекция на МВР в Разград.

Още: Промяна за по-бързо правосъдие в България: Чрез отдавна известно "технологично чудо"

Още: "Петьо Еврото поема нещата": Съдът върна на Златанови завзетата от "Осемте джуджета" фирма

Бик рани гледача си, който по-късно почина от раните си. Това съобщиха за БТА от Областната дирекция на МВР в Разград.
Мъжът е на 67-годишна възраст и е намерен в безпомощно състояние в стопански двор в Исперих. Там той отглеждал едър рогат добитък. Сигналът на тел.112 е получен около 21:50 часа снощи. Тежко пострадалият е настанен в интензивното отделение на болницата в Исперих с порезни рани в корема и слабините, от които по-късно починал.
Предстои да се изяснят обстоятелствата, при които е възникнал инцидентът. По случая се води следствено дело.Бик рани стопанина си в Исперих, който по-късно почина от раните си. Това съобщиха пред БТА от Областната дирекция на МВР в Разград.

Мъжът е на 67-годишна възраст и е намерен в безпомощно състояние в стопански двор в Исперих. Там той отглеждал едър рогат добитък. Сигналът на тел.112 е получен около 21:50 часа снощи.

Тежко пострадалият е бил настанен в интензивното отделение на болницата в града с порезни рани в корема и слабините, от които по-късно починал.

Предстои да се изяснят обстоятелствата, при които е възникнал инцидентът. По случая се води следствено дело.

Още: Върнаха на работа училищна директорка, задържана с 10 000 лв. подкуп

Още: Безразсъдно шофиране: 20-годишен кара с 220 км/ч на АМ „Тракия”

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Димитър Радев
Димитър Радев Отговорен редактор
Новините днес