10:42 пон  31 мар 2025

МВР издирва 66-годишната Геновева Иванова

14 март 2019, 14:47 часа • 1671 | прочитания

По молба на близките полицията издирва 66-годишата Геновева Параскевова Иванова. На 8 март тя е излязла от дома си в село Нивянин, обл. Враца, и оттогава е в неизвестност. Има данни, че за последен път е била забеляна около 11 часа на 10 март на автогара в град Вършец, обл. Монтана.

Още: Няма да бъде съдена: Майката, убила децата си във Вакарел, не е разбирала какво прави

Още: "Ще се отърват от нея": Ако продължи да говори за Пеевски, ще кажат, че Теодора Георгиева е на записите на Пепи Еврото

Жената е висока 160-165 см, с къса, чуплива коса с червен оттенък, овално лице и кафяви очи. Облечена е с тъмен анцуг и светложълта блуза с дълъг ръкав.

Хората, които разполагат с информация за издирваната жена, могат да сигнализират на тел.: 112, 092/692393, 692318 или в най-близкото поделение на МВР.

 

Още: В апартамент в Перник: Арест за жена, поставяла незаконно ботулинов токсин

Още: Екшън в българско село: Мъж стреля с пушка по свой враг

 

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Евгения Чаушева
Евгения Чаушева Отговорен редактор
Новините днес
Failed to fetch