"Преди около 100 години битието на средностатистическия гражданин може да е било мрачно, но непрекъснато му е било съобщавано, че той е най-важен. Пропагандните плакати са изобразявали обикновени хора - металурзи, миньори, домакини - като герои.
Още: „Зелено движение“ не иска връщането на забранени от ЕС пестициди
Още: Ето кога изплащат пенсиите за март
Днес обикновения човек се чувства все повече не на място усещайки, че става непригоден изправен срещу масовото разпространение на изкуствения интелект и генното инженерство.
Отслабването на либералния модел идва от желанието на хората да запазят малкото политическа власт и икономическа стойност, която им е останала.
Затова бичът на новото време не е експлоатацията, а непригодността", пише журналистката Ружа Райчева във Фейсбук.
Още: При третия бойкот срещу тях: Веригите са на плюс с милиони, следва четвърти бойкот
Още: Кой има имен ден днес, 4 март 2025 г. Честито!
"Както знаем, експлоатираните рано или късно винаги въстават.
Независими и обективни новини - Actualno.com ги представя и във Viber! Последвайте ни тук!
Лично аз смятам, че в идното десетилетие предстои да станем свидетели на нов вид революция: на непригодните и ненужните."