Екипи от психолози и психиатри от Бургас вече оказват необходимата психологическа помощ и подкрепа на хората, които са станали свидетели на терористичния акт на летище "Сарафово", съобщават от МЗ, предаде БГНЕС.
Още: МВнР с важно предупреждение към пътуващите до Колумбия
Още: Валежи днес и в събота, но ще се опъне като пране за Великден: Времето с проф. Георги Рачев
Дейността на екипите се организира от РЗИ – Бургас съвместно с Центъра за психично здраве и Областната дирекция "Социално подпомагане" в града.
Гражданите, които имат необходимост от специализираната помощ на екипите, могат да посетят кабинетите в Центъра за психично здраве - Бургас или да се обърнат към мобилните групи на Областната дирекция "Социално подпомагане", които да ги посетят на място.
Екипите на Центъра за психично здраве се намират в сградата на лечебното заведение - гр. Бургас, ж.к. "Лазур", "Парк-езеро", тел. 056/816-301, мобилен тел. 0879 292064. За връзка с мобилните екипи на Областната дирекция "Социално подпомагане" през седмицата, нуждаещите се могат да се обърнат към РЗИ - Бургас на тел. 056/807-302, а през почивните дни – на мобилен тел. 0879 505252 – д-р Цанова.
Още: Любов - тайната на хубавия козунак | Изпечени истории
Още: Кой има имен ден днес, 18 април 2025 г. Честито!
Редактор: Ая Косарова