Журналист: БНТ очевидно подпомага скалъпените версии на прокуратурата

02 юни 2021, 17:49 часа • 4067 | прочитания

"В информациите за полицейския шеф по културното наследство БНТ допълни от свой източник, че въпросният Папалезов наследил поста от Кирил Христосков, който станал шеф на фондация "Тракия" на Васил Божков.

Още: Слънчево, топло, с превалявания: Времето на проф. Георги Рачев

Още: Най-важните новини за деня: 21 април 2025 г.

Цитирано е нашироко и в други медии. Искат да доказват, види се, връзка между Папалезов и Божков.

Само че Христосков, Бог да го прости, е пенсиониран през 1999 г., когато Папалезов още не е завършил. Той става началник 2010 г.

БНТ очевидно подпомага скалъпените версии на прокуратурата", пише журналистът Иван Бакалов във Фейсбук.

Още: Гастроентеролог нападна БНТ заради твърдение на гост, че дебелото черво се "затлачва", ако не пием достатъчно вода

Още: Прогноза за времето - 22 април 2025 г. (вторник)

"Някой да се съмнява, че си имаме работа с мафия, овладяла всякакви институции?

Впрочем, този Папалезов е обикновен милиционер, каквито са всички занимаващи се с културно наследство в МВР. От тъпотиите им всички колекционери са си патили."

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Тодор Беленски
Тодор Беленски Отговорен редактор
Новините днес