Промени размера
Аа Аа Аа Аа Аа

Роксана с тежки думи към Дара заради "Гласът на България" (ВИДЕО)

19 септември 2023, 16:05 часа

Една от най-обичаните млади ромски изпълнителки Роксана се разгневи жестоко, след като журито в "Гласът на България" отряза брат ѝ Радослав Гергов – Радула. През уикенда той се опита да стане част от музикалния формат, като изпълни "Freak on a Leash" на Korn.

Още: Слуховете за развода между Кание Уест и Бианка Ченсори са силно преувеличени

Още: Бил Гейтс разказа как за пръв път опитал алкохол и дрога

Вижте още: Колабиране във “Фермата” 9 доведе до отпадане на една от фаворитките (СНИМКА)

Освен, че никой не се обърна на изпълнението, журито коментира, че е пял безлично.

"Вие го убихте! Записвам го в американския формат", закани се Роксана във Facebook, където се включи, за да коментира постъпката на журито към Радослав.

Още: Жената, обвинила в изнасилване Джей Зи и Пъф Деди, оттегли иска си (ДОКУМЕНТ)

Още: Истинска романтика: Андрей Арнаудов с мил жест към любимата си Емануела (СНИМКИ)

Ромската перла обвини менторите още, че са одобрили "пълни музикални инвалиди, обръщахте се на певци, които изобщо не знаят какво правят на тази сцена… давахте шанс на певци, които не заслужават да бъдат певци…", продължи да се ядосва певицата.

Роксана добавя, че независимо, че той е бил "убит" на сцената, "това не означава, че той не може да „продължи напред и не значи, че той не пее добре“. Думите на Дара: "Ако това парче го беше изпял някой, който може да пее, щеше да ни счупи главата", най-много са подразнили ромската фурия и тя се обърна към колежката си с думите "Ами на теб мила моя, ти счупи главата изпълнение, дето чеп за зеле не става от него".

Без да назовава конкретно име, Роксана коментира член на журито с думите: "една млада певица, без кой знае какви данни и постижения, да оценява други изпълнители".

Вижте още: Официално: Край на турските сериали по BTV

Още: "Писна ѝ!": Кание Уест и Бианка Ченсори пред развод

Още: Първите двойки в "Един за друг" гасиха опасни пожари (СНИМКA)

Любопитен факт е, че именно "Гласът на България", в който Роксана участва през 2011 година, даде старт на музикалната ѝ кариера. Тогава изпълнителката влезе във формата заедно с брат си Радослав, но тя стигна до финала, а той отпадна още в начален етап.

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Гергана Шумкова
Гергана Шумкова Отговорен редактор
Новините днес