Поредният напуснал Hell's Kitchen: Цанко, който живее в Германия

19 април 2023, 14:42 часа

Цанко Цаков - българин, който работи и живее в Германия, е следващият напуснал Hell's Kitchen България. До неговата елиминация се стигна след като отборът на сините отново разочарова шеф Виктор Ангелов. Така Цанко, Асен, Васил и Станислав бяха номинирани, заедно с най-слабото звено за вечерта при червените – 18-годишната Цветомира от Враца. Цанко се представи най-неубедително и се сбогува с мечтата за 100 хиляди лева. 

Още: Клаудия преди "Ергенът": Визията ѝ ще ви изненада (СНИМКИ)

Още: Те са като хиени: Участничка в "Ергенът" побесня (ВИДЕО)

На раздяла шеф Ангелов го изпрати с добри думи за уменията му в кухнята: "Цанко, ти си професионалист и приключенец. Хвърли се в дълбокото и хвана първия полет, за да кацнеш в Hell's Kitchen. Имаш умения, имаш знания, имаш опит, имаш и смелост. Но ти липсва фокус."

Местата в Кухнята на Ада стават все по-малко и финалът наближава. В следващия епизод седемте финалисти ще се борят за шест черни куртки. Цветомира, Станислав, Виолета, Асен, Васил, Кристиан и Наталия ще се впуснат в ожесточена кулинарна битка, в края на която ще има директна елиминация.

ОЩЕ: Разкриха кой печели Hell's Kitchen (ВИДЕО)

Още: По приятелски в "Ергенът": Една целувка разваля отношения (СНИМКИ)

Още: Хаос и напрежение в Hell's Kitchen доведе до изгонването на две жени (ВИДЕО)

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Яна Баярова
Яна Баярова Отговорен редактор
Новините днес