Промени размера
Аа Аа Аа Аа Аа

Токов удар уби 28-годишен мъж на плажа в Слънчев Бряг

18 юли 2014, 14:11 часа • 12826 прочитания

Днес около 11.30 ч. в павилион за продажба на царевица, разположен непосредствено пред заведението „Капитан Джак” на плажната ивица в Слънчев бряг, е възникнал инцидент. При него от ток е 28-годишният И.Г. от Сливен. На местопроизшествието пристигнал екип на Центъра за спешна медицинска помощ, който откарал И.Г. към Шокова зала на МБАЛ – Бургас за реанимиране. По пътя за Бургас мъжът починал в линейката.

Още: Милена Милотинова представи документален филм и книга, посветени на Несебър

Още: Официално: Несебър остава в списъка на ЮНЕСКО

По първоначални данни И.Г. заедно със свой приятел работели в павилиона за продажба на царевица от началото на летния сезон. Днес сутринта двамата заредили две от тенджерите за варене на царевица, като малко преди 11.30 ч. колегата на И.Г. го видял паднал върху плота. Избутал го на земята, предполагайки че приятеля му е ударен от ток, като съобщил на тел. 112 за възникналия инцидент.

В момента на местопроизшествието се извършва оглед за установяване на причините за смъртта на И.Г. Тялото му е откарано в катедра „Съдебна медицина” към МБАЛ –Бургас за аутопсия, информират от РУП-Бургас.

Работата по случая продължава от служители на Районно управление „Полиция” – Несебър.

Още: Вятърната мелница в Несебър отвори врати като музеен обект

Още: Кои ЗОДИИ ще получат много пари през май

 

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Петър Чернев
Петър Чернев Отговорен редактор
Новините днес