Турският гранд Фенербахче е напът да отърве Реал Мадрид от Еден Азар. Това съобщиха медиите в югоизточната ни съседка. Според информацията шефовете на „фенерите“ стягат здрава селекция, за да се противопоставят на градския си съперник Галатасарай, който в последно време привлече доста световни звезди.
Още: Байерн се спука да пропуска, но разгроми тим от топ 3 в Бундеслигата
Още: Ливърпул подчини Сити и направи голяма крачка към титлата във Висшата лига
Белгийският национал пристигна на „Сантяго Бернабеу“ през лятото на 2019 година от Челси, като „кралете“ броиха 115 милиона евро за правата му. Той обаче е постоянно преследван от контузии и така и не успява да се наложи в състава на „белия балет“. До момента той има едва 75 мача за испанския гранд, в които е реализирал 7 попадения и е направил 12 асистенции.
От Реал са склонни да се разделят с 32-годишното ляво крило, за да се отърват от високата му заплата. Очаква се „кралете“ да поискат от Фенербахче около 10 милиона евро за правата му. Еден Азар има договор с мадридчани до лятото на 2024-та.
Днес пък стана ясно, че Тони Кроос е преподписал договора си с Реал.
Още: Маестро Модрич блесна при успех на Реал Мадрид! На върха в Ла Лига е напечено
Още: Трудни времена за Мъри: Бивша звезда на ЦСКА задълбочи кризата в Гьозтепе (ВИДЕО)