Промени размера
Аа Аа Аа Аа Аа

Масчерано: Без Меси нямаше да играем финал

17 юли 2014, 16:40 часа • 10739 прочитания

Полузащитникът на Барселона и Аржентина Хавиер Масчерано заяви, че критиките към неговия съотборник Лионел Меси са несправедливи. Това той стори на пресконференция в родния си град Сан Лоренсо, в покрайнините на Росарио.

Още: Ла Лига и Серия А имат нови лидери: Опашкари озориха два от най-силните отбори на планетата

Още: Загуби изправиха два колоса пред угрозата да не играят в Европа, трети гранд се бори да се върне в битката

Както е известно, Меси бе избран за футболист на световното първенство в Бразилия, въпреки че отборът му загуби на финала от Германия (0:1). Изборът му предизвика много критика по негов адрес.

"Ако не беше Лео, ние нямаше да играем на финал. Критиките към Меси са несправедливи", заяви Масчерано.

Той изрази подкрепата си към националния селекционер Алехандро Сабея, който още не е взел решение за бъдещето си.

Още: Преди сблъсък с бивша звезда на ЦСКА: Мъри преподписа с Гьозтепе (СНИМКА)

Още: Арсенал рухна в най-неочаквания мач! Ливърпул вече трудно ще изпусне питомното (РЕЗУЛТАТИ)

"Алехандро бе на високо ниво и неговата работа в отбора бе приемр за способност и честност в продължение на почти три години. Бих искал да продължи проекта, защото мисля, че показахме, че можем да сме конкурентоспособни", допълни аржентинецът.

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Адриана Димитрова
Адриана Димитрова Отговорен редактор
Новините днес