35-годишният Рио Фърдинанд няма да стои дълго без отбор. Бившият английски национал напусна Манчестър Юнайтед, след като не получи предложение за нов договор. Рио обаче е сигурен, че все още няма да слага край на своята кариера и ще продължи с изявите си по „зеления" килим.
Още: "Готов е да играе в Ла лига": В Испания одобриха българския национал, спряган за трансфер в елита
Още: Кошмарът за Сити продължава: Головият хищник на „гражданите“ е аут за неопределено време
Най-активни в опита си да привлекат защитника са представителите на Хъл Сити. Фърдинанд е много близък с мениджъра Стийв Брус, който му предлага договор за две години плюс една доста висока заплата.
Другият вариант пред снажния бранител е американската МЛС. Отборите на Ню Йорк Ред Булс и Сан Хосе Ътрткуейкс вече са се свързали с мениджъра на играча, който нееднократно е споменавал, че желае да прекара остатъка от живота си в „страната на неограничените възможности".