За клиентите на канадска пицария да се „окажат на седмото небе от щастие“ е нещо напълно осъществимо в буквални я смисъл.
Още: Стихотворение на деня, 2 април, от Дамян Дамянов
Още: Този човек се появява само в една глава от живота ви, но е ключов за останалите
Собственикът Марк Клокейд е решил дори да окуражава своите клиенти да си носят собствен канабис, койото могат безплатно да изсушат посредством вопаризаторите в заведението и да си пушат.
Според изданието Vancouver Sun гладните ентусиасти, които са пълнолетни и имат карта за ползване на марихуана за медицински цели, могат да си поръчат „Лечебна пица“, която е напръскана с маслен екстракт от трева.
Собственикът на пицарията също употребява марихуана за лечебни цели, след като се е лекувал срещу рак.
Още: Дневна нумерологична прогноза според датата на раждане за 2 април 2025
Още: Жените го обожават, но мъжете го мразят: Този цвят червило ви състарява
„Нуждая се периодично от марихуаната, а също получавам и помощи заради коварната болест. Не вземам никакви други болкоуспокояващи лекарства“, споделя Клокейд.
За още любопитни и полезни статии - очакваме ви във Viber канала ни! Последвайте ни тук!
Още: 2 април 2025: Какъв църковен празник е утре
Още: Самопрограмиране - как да "излъжем" мозъка си и да сбъднем желанията си
Идеята му е и други хора като него да посещават ресторанта му и да имат възможността да „пушат трева и да консумират здравословна храна“.
Важна подробност е фактът, че за направата на блата се използват здравословни брашна.