Полицаи от Пловдив установиха и задържаха пловдивчанин, проявил агресия към възрастен пешеходец, става ясно от бюлетина на МВР. Сигналът е подаден от пострадалия.
Още: "Нямаме повече деца за убиване": Пореден протест в няколко града в памет на Сияна
Още: Кола блъсна дете, докато се подготвя за състезание по колоездене в Бургаско
На ул. „Панагюрище“ в Пловдив се разразила конфликтна ситуация. В ранния следобед на неделния ден, докато пресичал, между него и шофьорка на преминаващ лек автомобил възникнало спречкване.
Внезапно обаче спътникът на жената слязъл, нападнал и ударил пешеходеца. От нападението пострадалият е със средна телесна повреда. По случая било образувано досъдебно производство, а при незабавно предприетите полицейски действия, за по-малко от денонощие, е установена самоличността на 28-годишния извършител и снощи той бил отведен в полицейския арест. ОЩЕ: Пловдивската полиция разтървава агресивни шофьори
Още: Полицаи са ранени в катастрофа: Автомобил отне предимството на патрулка (СНИМКА)
Още: Първо хакват профила ви, после забогатяват: Младежи измислиха нова интернет измама
Независими и обективни новини - Actualno.com ги представя и във Viber! Последвайте ни тук!
Още: ГДБОП попречи на продажбата на уникални църковни ръкописи и монети (СНИМКИ)