След нов обрат: Григор Димитров е на полуфинал на Индиън Уелс

15 октомври 2021, 01:30 часа • 10047 | прочитания

Най-добрият ни тенисист Григор Димитров постигна нов инфарктен обрат и надви 12-ия в света Хуберт Хуркач. Българинът се наложи с 2:1 сета (3:6, 6:4, 7:6(2)) в мач от четвъртфиналите на турнира от сериите Мастърс 1000 в Индиън Уелс.

Още: "Стореното от Надал на клей е най-великото постижение в спорта! Невероятно е, извън тази планета"

Още: Украинска тенисистка съди бившия шеф на WTA - казал ѝ да не се притеснява, ако някой играч подкрепя войната в Украйна

По този начин първата ни ракета се класира за полуфиналната фаза на надпреварата, където ще влезе в спор с Камерън Нори за място на големия финал. 

Още за триумфа на Гришо ще намерите на Sportlive.bg.

Още: "Съжалявам за Мария Шарапова": Серина Уилямс с "честен" коментар за Синер и допинга в тениса

Още: Падаш 0-6, 0-6, но печелиш 6-цифрена сума: Григор Димитров си тръгна с колосална сума от Монте Карло

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Елин Димитров
Елин Димитров Отговорен редактор
Новините днес