На 25 януари (четвъртък) и на 26 януари (петък) в рамките на целия ден достъпът до централната сграда на НДК ще бъде ограничен. Това се налага от съображения за сигурност заради провеждането на събитие от високо ниво от календара на Българското председателство на Съвета на ЕС, съобщиха от Двореца.
Още: "Гората на децата": Засадиха над 2000 дръвчета край Елин Пелин (СНИМКИ и ВИДЕО)
Още: Заместник-кмет на София: Няма проблем с боклука, а безкрайно много интереси и пари
Затворени за посетителите отново ще бъдат Литературен клуб „Перото“ и Билетен център на НДК. Подобни ограничения ще са в сила до юли 2018 г. за всички събития от клас „А“ и „С“ от програмата на Председателството.
В НДК отново ще работи целодневна билетна каса в кино „Люмиер Лидл“, която ще бъде на разположение на посетителите през всички дни, в които достъпът до централната сграда на Двореца ще бъде ограничен.
На разположение остава и системата за онлайн резервация на билети.
Още: Извънредното заседание на СОС заради боклука отиде на боклука заради липса на кворум
Още: Борис Бонев: Пиша на Васил Терзиев, нямам отговор, нещата не вървят (ВИДЕО)