Спират водата в "Люлин" 1

03 декември 2012, 08:01 часа • 2871 | прочитания

"Софийска вода" временно ще прекъсне водоснабдяването днес в част от ж.к. „Люлин” 1, съобщиха от дружеството.

Още: Прогноза за времето - 3 април 2025 г. (четвъртък)

Още: Най-важните новини за деня: 2 април 2025 г.

Във връзка с изпълнение на инвестиционен проект за реконструкция на уличен водопровод по ул. „Денчо Фестчиев” ж.к. „Люлин” 1 , се налага спиране на водоподаването от 9:00 до 18:00 часа на клиентите на „Софийска вода”, живеещи в : бл. 016, бл. 017, бл. 018, бл. 031 и бл. 032. При продължителност на строително-ремонтните дейности над 12 часа „Софийска вода” ще осигури алтернативно водоснабдяване с водоноска пред бл. 016 .

След реализацията на този инвестиционен проект клиентите на „Софийска вода” живеещи в района ще почувстват значително подобреното качество на предоставяните услуги.

Ремонтните дейности ще осигурят по-добро управление на водопроводната мрежа като максимално се ограничат зоните на евентуални бъдещи нарушения на водоснабдяването.

Още: Зима през април: Деница Стоянова стресна всички с тази прогноза

Още: Децата с аутизъм и страховете на родителя - ценни съвети и добри примери от Владислава Цолова (ВИДЕО)

Засегнатите от прекъсването на водата, могат да получат повече информация от Телефонния център на “Софийска вода” АД на телефон 0700 12121.

Интернет сайтът на дружеството (www.sofiyskavoda.bg) дава възможност на клиентите да се абонират за съобщенията за прекъсване на водоподаването. На електронната си поща те могат лично да получават информация за планираните спирания.

Редактор: Евгения Гигова

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Евгения Чаушева
Евгения Чаушева Отговорен редактор
Новините днес