Промени размера
Аа Аа Аа Аа Аа

След флашмоб: Счупени чадъри и цаца за Гешев и Цацаров пред Съдебната палата

28 януари 2022, 12:59 часа • 5193 прочитания

Счупени чадъри и цаца оставих пред Съдебната палата в София от гражданско движение „Ние идваме!”, които организираха флашмоб под мотото "Да им пречупим чадъра!".

Още: "Заради студа": Спряха частично ремонта на "Дунав мост"

Още: Рокади в БДЖ: Транспортният министър смени директора на железниците

"Да не позволим под счупения чадър на Гешев да скрият обратно Цацаров", каза Арман Бабикян.

Той допълни, че „не трябва да има чадър на съдебната система в лицето на прокуратурата над престъпленията, които са извършени“.

И Бабикян, и Николай Хаджигенов бяха категорични, че трябва да има съдебна реформа. Те настояват за демокрация и справедливост в страната.

Още: "Внимание, студено": Жълт код за ниски температури в 19 области

Още: Мирослав Боршош към екскурзоводите: Вие сте едни от хората, които показват България пред света

Според Бабикян се губи ценно време и вместо да се предприемат законодателни промени се водят спорове „кой от кой вход ще влиза, къде да си носи сертификата и дали да слагаме кабинки“.

Бабикянсмята още, че сме в трагикомична ситуация. „Да слушаме Иван Гешев, който търси мониторинг и да слушаме г-н Цацаров, който твърди, че законодателството му е криво, но ненадейно разбрал, че той бил причина за голяма част от нещастията в страната“.

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Виолета Иванова
Виолета Иванова Отговорен редактор
Новините днес