Исканията, заради които синдикалните организации в МВР са в състояние на протест, не са изпълнени. Следвайки обявената през месец юни 2017 г. програма, Синдикалната федерация на служителите в МВР (СФСМВР) продължава протестните си действия на 22 декември 2017 г. – професионалния празник на служителите в ГД “Гранична полиция“, които ще са концентрирани около граничните контролно-пропускателни пунктове, съобщиха от СФСМВР.
Още: Най-важните новини за деня: 15 февруари 2025 г.
Още: Прогноза за времето - 16 февруари 2025 г. (неделя)
В 11:00 часа началото на протеста ще бъде поставено от членовете на СФСМВР на ГКПП „Станке Лисичково“, ГКПП „Стрезимировци“ и пред РДГП „Елхово“.
В 11:30 часа ще започнат протестите на ГКПП „Кулата“ и ГКПП „Илинден“.
В 12:00 часа ще е началото на протестите на ГКПП „Дуранкулак“ и в град Сливен пред РУ – Сливен.
Още: Пострадалият в метрото е настанен в "Пирогов"
Още: Министър Тахов: Ще изработим закон, който да нормализира отношенията по цялата агрохранителна верига
Протестният маратон на 22 декември 2017 г. ще бъде закрит в 18:30 часа в град Варна на площада между "Транспортна болница" и Митница - Варна.
Независими и обективни новини - Actualno.com ги представя и във Viber! Последвайте ни тук!
Още: Почина Асен Ангелов - единственият българин, спечелил “Стани богат“