Промени размера
Аа Аа Аа Аа Аа

Заедно ли са? Пaпи Ханс проговори за връзката си със Сара Драгулева (СНИМКИ)

25 февруари 2025, 14:50 часа

Папи Ханс е от онези знаменитости, които предпочитат да държат личния си живот далеч от медийното пространство. Той рядко коментира какво се случва в ежедневието му освен ако не е свързано с творчеството му. Все пак изпълнителят реши да открехне завесата зад романтичната си връзка с актрисата Сара Драгулева и разкри, че скоро се навършват пет години от тяхната романтична приказка. "Моята връзка ще стане на 5 години скоро. Не мога да повярвам! Аз се чувствам страхотно във взаимоотношенията, в които съм, но избягвам да ги коментирам в детайл, защото не се чувствам комфортно да разкривам толкова от личния си живот", сподели Константин Трендафилов в студиото на "Преди обед". "Любовта е партньорство преди всичко останало. Ако си лош партньор, няма как да има любов", каза още Папи.

Вижте тази публикация в Instagram.

Публикация, споделена от Sara Draguleva (@saradraguleva)

Още: 33 години заедно: Нели Рангелова се обясни в любов на партньора си (СНИМКИ)

Хореографията в новата му песен

По време на интервюто той коментира и забавната хореография във видеото към най-новата си песен, която излезе в Деня на влюбените. "Работяга" се роди с идея за този клип, да направим нещо в стила на "Флашданс". Общо взето си казах, че това нещо не е правено от мъж, особено пък в България. Така че забавлявах се много", обясни Папи Ханс за танците в клипа.

Специално заслуга за хореографията има Димитър Георгиев - Джими, който наскоро се завърна в България, след като спечели танцовия формат Dancing Stars Виетнам. 

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Ева Петрова
Ева Петрова Отговорен редактор
Новините днес