Невероятно: Първа двойка с максимален резултат в Dancing Stars (СНИМКИ+ВИДЕО)

20 март 2024, 12:00 часа

Една невероятна двойка грабна максимум точки в Dancing Stars за пръв път от началото на сезона, а журито я аплодира на крака. Олимпийската шампионка по карате Ивет Горанова и партньорът ѝ на паркета Тодор взеха четири десетки и се заковаха начело на временното класиране.

Още: Чоткин и звездите от Hell's Kitchen 6 се завърнаха: Тежка загуба за Черните куртки

Още: Финално решение и трогателно сбогуване в "Ергенът": Мартин направи избора си (ВИДЕО)

Още: Нагласено ли е? Филип Буков коментира Dancing Stars след отпадането си (СНИМКИ)

Снимка: Dancing Stars/Facebook

Още: Принц Хари и Меган Маркъл с нов призив, ето за какво

Още: След 10 години любими участници в музикално шоу отново се събраха заедно (СНИМКИ)

Перфектно изпълнение

Двамата танцуваха последни, но станаха първи в атрактивното телевизионно шоу като виртуозно съчетаха български народен танц с огнено пасо добле. Чрез енергията на народните танци и съвременен блясък хореографията им беше като вълшебна симфония.

Снимки: bTV

"Свалям ви шапка! Ивет, ти беше точна като часовников механизъм", каза Галена Великова след спектакъла.

Още: "Аз съм богат, ти не си": Бен Афлек към сина си (ВИДЕО)

Още: Помните ли Иван Радуловски от X Factor? Вижте го днес (ВИДЕО+СНИМКИ)

@dancingstarsbulgaria 😍🇧🇬 С виртуозните си движения Ивет и Тодор превърнаха сцената в живописен пейзаж от български традиции! #dancingstars #dancingstarsbulgaria ♬ original sound - Dancing Stars Bulgaria

Още: Прекрасно! Ивет Горанова стартира 2024 година със златен медал (СНИМКИ)

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Михаела Каръмова
Михаела Каръмова Отговорен редактор
Новините днес