Промени размера
Аа Аа Аа Аа Аа

Холи Бери се парфюмира между бедрата

20 март 2013, 15:28 часа

Всяка жена обожава парфюмите, всяка иска да ухае цял ден. За целта трябва да парфюмира не само шията и китките си, но и областта между бедрата.

Още: Пъф Деди остана без защита: Адвокатът му изненадващо се оттегли

Още: Парис Хилтън продава луксозни дрехи за пострадалите от пожарите в Лос Анджелис

Актрисата Холи Бери е една от звездите, които следват това правило, за да се чувстват и ухаят ослепително през деня. 46-годишната звезда от екрана заяви в интервю, че това е малкият й ритуал след душ сутрин.

Най-подходящо е да нанасяте парфюма си на топлите места от тялото, защото ароматът ще се носи много по-дълго, заради температурата на кожата ви. Жената - котка съветва всички дами да изпробват този малко странен за мнозина метод, но така гарантирано ще се увият в аромата на любимия си парфюм през целия ден.

Актрисата предпочита нотки на мимоза, смокиня, сандалово дърво, тамян, бергамот. Именно това се съдържа в нейната собствена линия парфюми.

Още: Втори отменен концерт на Шакира, певицата е застрашена от опасност

Още: Защо Джордж Клуни пуши, слуша метъл и кара трактор?

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Соня Иванова
Соня Иванова Отговорен редактор
Новините днес