Фолкпевецът Илиян: Честно казано, не се чувствам циганин!

01 юни 2017, 20:26 часа

Никога не съм имал извънбрачно дете, жената се е объркала, кълне се изпълнителят на "Тупалка" Илиян е в мъжкия топ 3 на попфолка заедно с Коцето и Борис Дали.

Още: Михаела Филева с неочакван коментар за "Като две капки вода" и предизвикателствата

Още: Тайна сватба? Асен Блатечки призна истината

Израснал е в музикантско семейство във Велико Търново. Самият той е свирил на пиано. Самоук певец е, от 14-годишен работи с оркестри по заведения и сватби.

Още 2006 г. е забелязан и се откроява с големия хит "ЧРД", през 2008 издава първия си албум, а лятото на 2009 прави големия си удар - "Тупалка". Следват едни от най-големите му хитове - "Йо, йо", "Палатка" – заедно с Коцето и Борис Дали, "Две неща", "Чикита", "Хей, момиче" и така нататък.

Прави турнета в Белгия, Испания, Португалия, Великобритания, Холандия и др., а през 2011 и в Америка.

Още: След като лежа на тротоара, Евгени Минчев си припомни какво е да си модел (СНИМКИ)

Още: Ивет Лалова отпразнува първия рожден ден на сина си. Вижте колко е пораснал (ВИДЕО)

 

 

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Александър Коларов
Александър Коларов Отговорен редактор
Новините днес