Звездната холивудска двойка Брад Пит и Анджелина Джоли, които преди време се сдобиха с имение с лозов масив във Франция, станаха винари. При продажба на търг те успяха да пласират бъчва вино за 10 000 евро, съобщава БГНЕС.
Още: Камила разкри тайната на 20-годишния си брак с крал Чарлз III
Още: "Много отвъд този свят": Алекс Сърчаджиева за любовта към Иван Ласкин
От няколко години Пит и Джоли са горди собственици на къща близо до замъка Миравал в Южна Франция и на лозов масив, от който произвеждат бяло вино.
Един от купувачите при наддаването сложи на масата 10 000 евро, за да притежава бурето от 225 л., което носи подписа на Брад Пит.
Приходите от търга ще бъдат внесени в касата на асоциация в Демократична република Конго, изпълняваща редица проекти в селското стопанство.
Още: Бил Гейтс шокира: Децата ми няма да наследят богатството ми
Още: Продават някои от най-личните вещи на принцеса Даяна
Както можеше да се очаква, самото присъствие на звездната двойка вдигаше "мизата" при наддаването и това позволи да се набере прилична сума за тази благородна кауза.
За още любопитни и полезни статии - очакваме ви във Viber канала ни! Последвайте ни тук!
Още: Актрисата Ирена Милянкова се възстановява след тежка операция (ВИДЕО)
Още: Живея тук и сега: Иво Аръков разкри какво се случва с него след Hell's Kitchen