Промени размера
Аа Аа Аа Аа Аа

Страхил Ангелов: При това ръководство на БСП няма да се кандидатирам за депутат

18 юни 2014, 10:08 часа • 12471 прочитания

При това ръководство на БСП най-вероятно няма да се кандидатирам за депутат от Коалиция за България на предстоящите извънредни парламентарни избори. Това заяви народният представител от БСП Страхил Ангелов.

Още: Вандализъм, излагация: Слави Трифонов за изстъпленията на "Възраждане" пред представителството на ЕК

Още: Депутат от "Възраждане" е сред задържаните след протеста, двама са обгазени

Според него това не би било достойно и морално, предаде Фокус.

„Не мисля, че настоящето ръководство на БСП би подкрепило моето оставане в бъдещата листа за парламентарните избори. От друга страна и аз още не съм взел решение дали въобще ще се кандидатирам. С това ръководство на партията най-вероятно няма да се кандидатирам. След като имаме такива различия, не мисля, че е достойно, морално и принципно да се кандидатирам“, заяви Страхил Ангелов.

Той беше категоричен, че е дошло време председателят на БСП Сергей Станишев да подаде оставка и да се оттегли, защото е нужна цялостна промяна, за да може партията да излезе от настоящата криза.

Още: ДПС осъжда вандалските действия от симпатизанти на "Възраждане"

Още: Правителството осъди поругаването на сградата на Европейската комисия

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Десислава Любомирова
Десислава Любомирова Отговорен редактор
Новините днес