Президентът Румен Радев призова хората за пълна мобилизация за втория тур на президентските избори. Той упражни правото си на глас в транспортната гимназия "Макгахан" в София.
Още: За да не участват в цирк в полза на Путин: ПП-ДБ напуснаха пленарна зала (ВИДЕО)
Още: Борисов "не съветва" Митов за скандала в ГДБОП: Трябва да ги омете всичките (ВИДЕО)
"Преди 5 години ние победихме, защото бяхме мотивирани. Ние сме правите, но изборите се печелят от организираните. За това нека не даваме шанс на миналото да доминира нашето бъдеще. Нека бъдем организирани, нека всеки намери 15 минути днес да не губим 5 години в бъдещето", категоричен бе Радев.
Нашата отговорност е отговорност към България и живота ни. За това нека бъдем организирани, постъпим с отговорност и нека сами определяме съдбата си, а да не даваме шанс на другите да го решаваме вместо нас, подчерта Радев.
За проведения дебат с проф. Анастас Герджиков, Радев заяви, че ще кажат социолозите и всякакви политически коментари са неуместни.
Още: Борисов ще действа като кон с капаци за кабинета (ВИДЕО)
Още: Опозицията се кани на кабинета "Желязков", плаши с още един вот на недоверие
Още: Герджиков към Радев: Слезте от облаците. Радев: Отдавна съм слязъл
Независими и обективни новини - Actualno.com ги представя и във Viber! Последвайте ни тук!
Още: Започват дебатите по първия вот на недоверие срещу кабинета "Желязков"