Такива шантави избори, г-н генерал, не съм правил. Така Гюнай Хюсмен се обърна към Бойко Борисов по време на Националното съвещание на ГЕРБ, а изказването му прозвуча като виц.
Още: "Откъде накъде?": Кирил Петков за номинацията на Росен Карадимов (ВИДЕО)
Още: Чакъров с ултиматум към управляващото мнозинство, иначе ще преосмислят подкрепата си
Първо се изправил срещу родата
"В тази кампания - бяхме четирима роднини кандидати за депутати. Много интересно - аз от ГЕРБ, от "ДПС Ново начало" - Севджан, от АПС - Мехмед и от ПП-ДБ - Онур. Роднини сме! Не знам дали е случайно, ама всички скочиха върху мен и въпреки всичко - 46% от гласовете за ГЕРБ - са моите преференции", разказа Хюсмен. ОЩЕ: Нанков: В Ловеч не просто ги бихме, а направо ги отнесохме (ВИДЕО)
МВР не му давали да агитира за себе си
Хюсмен отбеляза, че областните директори на МВР са се самозабравили.
"На тези избори аз се чувствах като по времето на Бойко Рашков, атакуват селата ни, наши магазини, събират там книжки за вересии. Мен ме викнаха по времето на Бойко Рашков и сега да подпиша протокол, че няма да агитирам за кандидат за народен представител. Викам: Ей момчета, аз съм кандидат, да не агитирам за себе си ли?", разказа Хюсмен.
Още: Караджов: Жп тунелът при Вакарел ще се преработва
Още: Кристиан Вигенин участва в заседанието на Съвместния парламентарен комитет ЕС-Северна Македония
Той обаче каза, че е подписал протокола, но не му го дали да си го снима.
Хората от Разград искат Борисов за премиер
Независими и обективни новини - Actualno.com ги представя и във Viber! Последвайте ни тук!
Още: Божанов дава депутатския си имунитет, обясни за "Информационно обслужване" и Йоловски
"Г-н Борисов, от онзи ден, като разбраха нашите хора, че ще имаме съвещание - скъсаха ми телефона. Упълномощиха ме да предложа за решение - нашият един, единствен кандидат за премиер да се казва Бойко Борисов. Иначе ще ходим на 8-ми, 9-ти, 10-ти, 15-ти избори", заяви Хюсмен. ОЩЕ: Борисов: За всички е ясно, че ще се ходи на нови избори (ВИДЕО)