Влади Ампов - Графа пусна новото си парче "Burnout" преди броени часове и веднага спечели вниманието на меломаните. Приятна, самоиронична, лежерна и закачлива - така може да се определи песента, в която специално участие имат Живко Петров, Йордан Жечев и ръгби отбор "Балкански котки" от Берковица.
Още: DARK TRANQUILLITY със специална видеопокана към феновете в София (ВИДЕО)
Новото видео
Именно с ръгбистите от "Балкански котки" започва видеото на Графа. "Графа - имаш ли балада?" питат внушителните спортисти, а след това тръгват заплашително към певеца, чиято физиономия е красноречива - загазил го е! Приятният ироничен текст ни пренася през популярното напоследък състояние на "Бърнаут" - стрес, умора, малко сън и постоянно усещане, че работата просто никога няма да свърши. Но пък май така е по-добре. Мнозина познават това неприятно чувство на "прегаряне", а какво да говорим за музикантите, които работят постоянно. Така че Графа съвсем уместно пее "Малко съм спал, но много съм видял. Кажи-речи, и тук и там, почти навсякъде съм пял.".
Още: Влади Ампов-Графа каза каква е тайната на щастливия брак (СНИМКА)
Действието на клипа се развива основно в стария софийски квартал "Кюлуците", където Графа ни среща с различни занаятчии и емблематични заведения. "Burnout" спокойно може да се приеме и като любовна песен към София, която никога не спи.
Още: Теодосий Спасов и Християн Цвятков представят албума "Антарктически приказки" в София
Още: Поклонението пред цигуларя Георги Тилев ще бъде на 22 февруари
Музиката и аранжиментът на "Burnout" са дело на Графа, а текстът е на Графа и Йордан Жечев. Режисьор на клипа е Свилен Славов, оператор е Виктор Добрев. Чуйте парчето сега:
Още: Звездите от фестивала Sanremo изнасят концерти в София и Варна
Още: Софийската филхармония се присъединява към концерта на Ricchi e Poveri на 6 март
Графа е един от най-продуктивните и успешни български изпълнители през последните години. Припомняме, че през март той пусна документален филм за грандиозния му концерт на Националния стадион "Васил Левски" през 2023 г.
Още: "Вселена": Новата песен на Графа, вдъхновена от любимата му Мария (ВИДЕО)
Още: Разказ за любовта: Сантра и Роби пуснаха клип към общата си песен (ВИДЕО)
Още: Италия скочи на естонската песен за "Евровизия" и призова да бъде забранена (ВИДЕО)