Промени размера
Аа Аа Аа Аа Аа

Световното не пречи на Челси да купи Фабрегас още в Бразилия

12 юни 2014, 12:46 часа • 6021 прочитания

Въпреки последните слухове, че мераците на Манчестър Юнайтед към Сеск Фабрегас могат да усложнят трансфера на футболиста в Челси, авторитетният вестник The Telegraph твърди, че лондончани остават фаворит за подписа на халфа.

Още: Ла Лига и Серия А имат нови лидери: Опашкари озориха два от най-силните отбори на планетата

Още: Загуби изправиха два колоса пред угрозата да не играят в Европа, трети гранд се бори да се върне в битката

Според изданието, „сините“ от Лондон са в готовност да изпратят свой медицински екип, който да проведе задължителните изследвания преди всеки трансфер.

„Фабрегас може да премине медицинските тестове за Челси, още докато е в Бразилия. Личните условия на футболиста няма да бъдат пречка“, пишат от The Telegraph.

Очаква се Фабрегас да подпише контракт със седмична заплата от 150 хил. паунда, което е с 50 хил. повече от това, което получаваше в Барса.

Още: Преди сблъсък с бивша звезда на ЦСКА: Мъри преподписа с Гьозтепе (СНИМКА)

Още: Арсенал рухна в най-неочаквания мач! Ливърпул вече трудно ще изпусне питомното (РЕЗУЛТАТИ)

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Димитър Лазаров
Димитър Лазаров Отговорен редактор
Новините днес