Шампион на УЕФА поема Гърция след Мондиала

07 май 2014, 11:05 часа • 5289 | прочитания

Треньорът на украинския Днепър - Хуанде Рамос, е на крачка от подписване на договор с гръцката футболна федерация. Бившият наставник на Севиля и Тотнъм ще поеме поста на националния селекционер Фернандо Сантош след световното първенство в Бразилия, информира sport.gr.

Още: Юнайтед се изложи в неподражаемия си стил в Лига Европа, в Лига на конференциите фаворитите не грешат: Всички резултати

Още: Скръбна вест! Почина един от най-великите в историята на футбола

Футболната федерация на балканската държава предлага на испанеца двугодишен договор и годишна заплата от 800 000 евро. Към момента двете страни водят преговори по детайлите на споразумението.

Договорът на Рамос с Днепър изтича в края на сезона.

Хуанде Рамос за два поредни пъти спечели Купата на УЕФА със Севиля. Начело на Тотнъм той завоюва и трофея Карлинг Къп.

Още: Млад голмайстор и изненада в първите мачове от Лига Европа и Лига на конференциите

Още: Барселона и ПСЖ са страшилища в Шампионска лига! Две звезди на каталунците просто нямат спирка

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Адриана Димитрова
Адриана Димитрова Отговорен редактор
Новините днес