Роналдо прати Ал Насър на финал за Суперкупата на Саудитска Арабия (ВИДЕО)

15 август 2024, 00:17 часа • 3171 прочитания

Португалската футболна суперзвезда Кристиано Роналдо изигра основна роля за класирането на Ал Насър за финала на Суперкупата на Саудитска Арабия. Роналдо вкара гол и даде асистенция при победата с 2:0 над Ал Таавун в полуфинален мач от турнира.

Роналдо прати Ал Насър на финаал с гол и асистенция

Роналдо изведе Айман Яхия още в осмата минута, за да се стигне до откриване на резултата. 12 минути след почивката пък самият Кристиано успя да се разпише, за да подсигури победата на Ал Насър и да осигури мач срещу Ал Хилал в големия финал.

Кристиано Роналдо

Ал Насър ще спори с Ал Хилал за Суперкупата на Саудитска Арабия

Ал Хилал пък стигна до финала, след като отстрани Ал Ахли. Двата тима завършиха при резултат 1:1 в редовното време, но при дузпите Ал Насър надделя с 4:1. Ал Хилал е актуалният носител на трофея, като е печелил приза четири пъти.

ОЩЕ: "За нищо на света" - коя е единствената фланелка, която Роналдо никога не би облякъл