Кирил Десподов оформи шестицата, която класира ПАОК в Лига Европа (ВИДЕО)

30 август 2024, 00:14 часа • 2035 прочитания

ПАОК се класира за основната фаза на втория по сила европейски клубен турнир Лига Европа. "Черно-белите" елиминираха Шамрок Роувърс с общ резултат 6:0. В реванша гръцкият отбор постигна успех с 2:0, а българският национал Кирил Десподов вкара последното попадение в срещата.

ПАОК ще играе в Лига Европа

Родното крило игра цял мач в Ирландия, като се разписа в 75-ата минута след подаване на Тайсон. Преди това ПАОК излезе напред в резултата с гол на Магомед Оздоев в 64-тата минута, а Десподов направи пропуск през първата част.

ОЩЕ: На 34 още го може! Чиро Имобиле поведе Бешикташ към разгром и Лига Европа (ВИДЕО)

ВАР-ът на Actualno

Първи гол за сезона за Десподов

Българският национал изпълни пряк свободен удар, но вратарят на Шамрок Роувърс Леон Пьохълс спаси. Въпреки това Десподов съумя да реализира първия си гол за сезона тази вечер. Малко по-рано Лудогорец официално се класира за Лига Европа (подробности четете в линка).