Байерн вкара 6 на абсолютен дебютант в Бундеслигата! Разгром и за шампиона Леверкузен (ВИДЕО)

14 септември 2024, 21:50 часа • 1694 прочитания

Немският футболен колос Байерн Мюнхен разгроми абсолютния дебютант в елита на Германия Холщайн Кил с 6:1 като гост в мач от третия кръг на Бундеслигата. Хари Кейн отбеляза хеттрик за баварците, които записаха трета поредна победа и оглавиха еднолично класирането.

Байерн Мюнхен разгроми Холщайн Кил

Джамал Мусиала вкара още в първата минута, а в седмата Кейн удвои. В 13-ата минута Ремберг си отбеляза автогол, а преди почивката Хари Кейн направи резултата 4:0. След почивката Майкъл Олисе отбеляза дебютен гол за Байерн, а Гигович вкара почетен гол за Холщайн.

Байер Леверкузен разби Хофенхайм

Кейн оформи своя хеттрик от дузпа в 91-ата минута, за да оформи крайното 6:1. Шампионът Байер Леверкузен също постигна разгром с 4:1 като гост на Хофенхайм. Фрайбург победи Бохум с 2:1, Айнтрахт надви Волфсбург с 2:1, Щутгарт записа успех над Борусия Мьонхенгладбах с 3:1, а Лайпциг и Унион Берлин завършиха при резултат 0:0.

ОЩЕ: За да откаже конкуренцията: Байерн предлага нов договор на една от големите си звезди