"Не можахте ли да взривите моста един час по-късно?", този невероятен въпрос задават две руски туристки, окайвайки тежката си участ, че не могли да осъществят почивката си в Крим, тъй като взривът на моста станал малко преди техният автобус да премине по него.
Още: НАТО планира да изгради мрежа от тръбопроводи за бърза доставка на реактивно гориво
Още: Сириец на 19 години е заподозреният за нападението в Берлин
Телеграм каналът MASH публикува видеото, което те са заснели и в което гръмко се оплакват колко неудачно е бил подбран моментът на удара - ако техният автобус беше имал време да прекоси моста, явно всичко щеше да е наред. Каналът е установил самоличността на жените - Лика от Краснодар, която работи като гадателка на карти ТАРО, и безработната й приятелка Таисия.
Изглежда видеото е имало последици за жените, тъй като след като то се разпространи, те са закрили профилите си в социалните мрежи. А потърсени за коментар от канала, те отричат да са снимали въпросния клип. На запитване на журналистите към органите на реда, от полицията в Краснодар им отговорили, че в действията на жените няма нищо незаконно и всичко е наред.
ОЩЕ: Украински генерал: Атаката по Кримския мост беше тест, главният удар предстои
Още: Папа Франциск няма да води неделната служба за втора поредна седмица
Още: WSJ: Путин може да прилъже Тръмп да си поделят Украйна и засилва военните връзки с Китай
Всичко за войната в Украйна на живо във Viber канала ни! Последвайте ни тук!
Още: Избори: Комунизмът в Германия тръгна напред срещу "Алтернатива за Германия"
И все пак явно не е съвсем наред. Защото по-късно нереализиралите се туристки са записали ново видео, в което се извиняват за думите си и казват, че не искали да се присмиват.
Още: Кипър продължава да е в плен на студа
Още: Тръмп все повече се облизва за богатствата на Украйна, скоро очаква споразумение