Отрядите на Путин, вероятно оживени от хубавото топло време навън, напоследък развиват трескава активност в социалните мрежи.
Още: Рекордна избирателна активност в Германия: християндемократите печелят 10 % пред АзГ
Още: Папа Франциск: "Молете се за мен"
След като преди броени дни "се разправиха" с американския президент Джо Байдън като го информираха, че с монопола му е свършено, сега бе ред и на турския му колега Реджеп Тайип Ердоган. На президента на южната ни съседка вероятно му горят ушите след като бе смъмрен от трите пенсионерки и обявен за "лицемер".
Дръж се по-прилично! Трябва да вземеш пример от Путин за благородство и интелект, нахокаха го те без да посочат конкретно в какво е сгафил президентът. Много вероятно е причината за "лошото му поведение" да е решението му да освободи от домашен арест командирите на полка "Азов", които с негласното му одобрение се върнаха обратно в Украйна.
ОЩЕ: Пенсионерските батальони на Путин: Байдън, край с теб! (ВИДЕО)
Още: Руснаци срещу инфлацията: Ето какво купуват
Още: Буданов: Русия спира в края на 2025 г., защото няма сили. Данни за украинските оръжия (ВИДЕО)
Жените имат забележки и по отношение на друго решение на Ердоган - да даде зелена светлина за членството на Швеция в НАТО. "Как може така? Ти плюеш на чувствата на мюсюлманите. С какви очи ще говориш сега със своите сънародници?", скараха му се майчински те.
Независими и обективни новини - Actualno.com ги представя и във Viber! Последвайте ни тук!
Още: "Нова Ялта": от какво се опасяват в Източна Европа
Още: Отново: Руснаците разстреляха предали се украински войници (ВИДЕО)